15002.
403. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
1924 Encián turisták évkönyve. Bp., 1924, Ifj. Kellner Ernő-ny., 167+1 p.+7 t. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált, valamint benne két emlékbélyeggel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kijáró sérült elülső és kijáró hátsó szennylappal, de ezt leszámítva jó állapotban. Számozott (50./250) példány.