15004.
403. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. V. köt. Bp., (1931), Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete,(Viktória-ny.), XVI+298+2 p. Kiadói aranyozott félvvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.