1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, on not original ribbon C:XF NMK 285.
1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szintén függesztőkarikán "WILHELM KUNZ" gyártói jelzéssel T:1- Hungary 1914-1918. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with "WILHELM KUNZ" makers mark C:AU NMK 223.
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "21. Hadtest" ezüstözött tombak sapkajelvény. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (TERVEZTE H. BERTLI HADNAGY. KÉSZÍTETTE GUBSCHNER, BÉCS VII/2)" (30x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "21. KORPS" silver plated tombac cap badge. "ENTW LTN H. BERTLI AUSGEF ATEL GUBSCHNER WIEN VII/2 (DESIGN LIUTENANT H. BERTLI. MADE BY GUBSCHNER, VIENNA VII/2)"...
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:1- Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" makers case C:AU NMK 245...
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "A Világháború Emlékére 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál modern szalagon (30mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Memory of the World War 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" war metal medal with modern ribbon (30mm) C:VF
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" Ag kitüntetés, eredeti de sérült mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 patina, ph. Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration with damaged but original ribbon, without hallmark C:XF patina, edge errors NMK 390.