1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" jelzetlen, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2
Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled Ag decoration without hallmark, on not original ribbon C:XF
NMK 285.
1914-1918. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés nem eredeti mellszalagon, szintén függesztőkarikán "WILHELM KUNZ" gyártói jelzéssel T:1-
Hungary 1914-1918. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration with ribbon, also on suspension ring with "WILHELM KUNZ" makers mark C:AU
NMK 223.
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallmarked Ag decoration with ribbon, on suspension ring with "BACHRUCH BUDAPEST" makers mark, in original, sligthly damaged "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" case, with archival certificate from 1928 C:XF enamel error, hole on the edge NMK 223.
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé kopott "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" gyártói tokban T:1-
Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, slightly worn "BREITNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCZA 2" makers case C:AU
NMK 245.
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "A Világháború Emlékére 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" hadifém emlékmedál modern szalagon (30mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Memory of the World War 1914-18 / VIRIBUS UNITIS" war metal medal with modern ribbon (30mm) C:VF
1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott Br kitüntetés, fémjel nélkül T:2,2- / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with red and white bordered ribbon (military deparment)" gilt Br decoration without hallmark C:XF,VF NMK 413.
1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" Ag kitüntetés, eredeti de sérült mellszalaggal, fémjel nélkül T:2 patina, ph.
Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" Ag decoration with damaged but original ribbon, without hallmark C:XF patina, edge errors
NMK 390.