Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - Paris 21 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,90g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
Amerikai Egyesült Államok / Franciaország 1974. "Charles Lindbergh 1902-1974 - New York 20 Mai 1927 / 1ere Traverse de l'Atlantique 20-21 Mai 1927." kétoldalas jelzett Ag emlékérem (34,55g/0.999/40mm) T:1 (eredetileg PP)
Amerikai Egyesült Államok 1985. "Liberty Trade Silver" (31,25g/0.999/38mm) T:1 patina USA 1985. "Liberty Trade Silver" (31,25g/0.999/38mm) C:UNC patina
Amerikai Egyesült Államok 2008. "Barack Obama" aranyozott, festett fém emlékérem (40mm) T:1- (PP) USA 2008. "Barack Obama" gilt, painted metal commemorative medallion (40mm) C:AU (PP)
Ausztria / Bécs 1968. "Bécsi Kereskedelmi Kamara / Hűséges Munkáért - Rudolf Drevo úrnak Bécs 1968" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Grienauer (50mm) T:1- Austria / Vienna 1968. "Kammer der Gewerblichen Wirtschaft für Wien (Chamber of Commerce for Vienna) / Für treue Mitarbeit Herrn Rudolf Drevo Wien 1968 (For Faithful Work to Mr. Rudolf Drevo Vienna 1968)" Br medal in original case. Sign.: Gr...
Ausztria DN "KAMMER FÜR ARBEITER UND ANGESTELLTE WIEN / ANLASSLICH DES 25 JAHRIGEN BETRIEBSJUBILAUMS" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, névre szóló gravírozással (57,84g/0.900/56mm) T:1- Austria ND "KAMMER FÜR ARBEITER UND ANGESTELLTE WIEN / ANLASSLICH DES 25 JAHRIGEN BETRIEBSJUBILAUMS" double-sided, hallmarked Ag commemorative medallion, with personalized engraving (57,84g/0.900/56mm) C:AU
Ausztria DN "Mária Terézia 1717-1780 / Austria erit in Orbe Vitima" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban (49,50g/0.999/50mm) T:1 patina Austria ND "Maria Theresia 1717-1780 / Austria erit in Orbe Vitima" marked Ag medallion in original case (49,50g/0.999/50mm) C:UNC patina
Ausztria DN "KAMMER FÜR ARBEITER UND ANGESTELLTE - NIEDERÖSTERREICH / 25 JAHRE IM DIENSTE DER VOLKSWIRTSCHAFT" peremén jelzett Ag emlékérem, eredeti, kissé sérült dísztokban (29,8g/0.900/40mm) T:1- Austria ND "KAMMER FÜR ARBEITER UND ANGESTELLTE - NIEDERÖSTERREICH / 25 JAHRE IM DIENSTE DER VOLKSWIRTSCHAFT" hallmarked Ag commemorative medallion in original, slightly damaged case (29,8g/0.900/40mm) ...