15 000 HUF
Görösy Antal (?-?) festménye után: Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Színes litográfia, papír, 1850-70 körül. Kopott, kissé foltos. 38,5x58,5 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett, kopott fa keretben.