10768. 403. Closed Online auction Engravings
2 400 HUF
0 HUF
Sárdy (Sárdi) István (1846-1901) rajza után: Az országos dalárünnepély Kolozsvárott, 1874. Rotációs fametszet, papír. Lap bal széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf