Sárdy (Sárdi) István (1846-1901) rajza után: Az országos dalárünnepély Kolozsvárott, 1874. Rotációs fametszet, papír. Lap bal széle kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm.
Haske Ferenc (1833-1894) rajza után: Országos Gazdasági Egylet gép- és állatkiállítása a Városligetben, 1865. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 23x17 cm.
Kollarz Ferenc rajza után, Schmidl metszése: Az eskütétel a pesti plébánia-téren junius 8. 1867. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben. 23x36 cm
Görösy Antal (?-?) festménye után: Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Színes litográfia, papír, 1850-70 körül. Kopott, kissé foltos. 38,5x58,5 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett, kopott fa keretben.
cca 1890 Die Pußta (a puszta). Kromolitográfia, papír. Walther, Eduard "Bilder zum ersten Anschauungsunterricht III" c. könyvéből. Üvegezett fa keretben, 27×36 cm
cca 1820-30 Jakob Alt (1789-1872) rajza után, Kunike, Adolf Friedrich (1777-1838) nyomása: Rom a Margit-szigeten (Ungern, Ruine auf der Margaretheninsel). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 25x35 cm