10675.
403. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
6 db erotikus ex libris: Tempinszky István (1907-1979): Sex libris Stephani Szigeti. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 12x8 cm + Sex libris Stephani Szigeti. Rézkarc, papír, olvashatatlan jelzéssel a karcon (Sterbenz Károly?), Fritz Kühn, 11,5x8,5 cm, stb.