10588.
403. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 600 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kínai harcos. Kollázs, papír. Dekoratív üvegezett, kissé kopott fa keretben, 44,5×34 cm