46 000 HUF
119,17 EUR, 131,43 USD
Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes technika, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.