10007. 403. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Apoux, Joseph (1846-1910): Hógolyózók (erotikus grafika). Rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon. Üvegezett, kissé sérült régi fa keretben. 20x18 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf