13173.
403. Closed Online auction
Photo
1 200 HUF
cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Tőkés Anna, Liliomfi stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált Mérei fotográfus felesége bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben