cca 1920 Kohl Medárd (1859-1928) esztergomi, Rott Nándor (1869-1939) veszprémi, és Shvoy Lajos (1879-1968) székesfehérvári püspök Lorenzo Schioppa (1871-1935) nuncius, pápai követ társaságában, hátoldalán feliratozott fotó, közepén töréssel, 16,5x11,5 cm
1901 Bethlen Bálint (1865-1913) főispán, násznagy gróf Vass György és Bánffy Ilona esküvőjén, keményhátú fotó a Dunky fivérek műterméből, kissé foltos, kopott, 20×10,5 cm
Czigány György (1931-) Erkel Ferenc-, Liszt Ferenc- és József Attila-díjas író, költő, újságíró, szerkesztő, zenei rendező, műsorvezető, érdemes művész és Major Tamás (1910-1986) kétszeres Kossuth-díjas színész, rendező, színházigazgató, kiváló művész fotója, a fotó sarkán törés- és kopásnyomokkal, 13x18 cm
cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Tőkés Anna, Liliomfi stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált Mérei fotográfus felesége bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben
cca 1967 Magyar Bálint (1910-1992) filmtörténész, a Magyar Színház krónikása, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 12 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
cca 1969 Angliai Erzsébet című színdarab Ruttkai Éva (1927-1986) főszereplésével, színházi riport és portrék, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 26 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm