Number of items: 336
2480150
11321
403
Other collectibles
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, apró csorbával, m: 22 cm
2 000 HUF
2486562
11322
403
Other collectibles
Aquincum lány macival, kézzel festett porcelán. Jelzett, kopott. m: 15 cm
2 000 HUF
2109934
11323
403
Other collectibles
1 000 HUF
2465430
11324
403
Other collectibles
2 db Aquincum porcelán váza. Aquincum és Pannonhalma képével. Matricás, jelzett, hibátlan m: 9 cm
1 000 HUF
2485728
11325
403
Other collectibles
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, hibátlan m:15cm
1 800 HUF
2442036
11326
403
Other collectibles
Drasche virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 19,5 cm
3 000 HUF
2453882
11327
403
Other collectibles
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm
1 000 HUF
2422029
11328
403
Other collectibles
1 000 HUF
2483826
11329
403
Other collectibles
Drasche porcelán esernyős nyuszipár, kézzel festett, jelzett, kis lepattanás, d: 5,5 cm
1 000 HUF
2486591
11330
403
Other collectibles
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm
2 000 HUF
2478956
11331
403
Other collectibles
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:20 cm
1 200 HUF
2412595
11332
403
Other collectibles
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m