11280. 403. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán népviseletes lány, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert