2 000 HUF
Lilien osztrák gyűjtői porcelán dísztányér, Franz von Defregger (1835-1921) festőművész képének mintájával ("Wilderer in der Sennhütte"). Levonóképes, jelzett, hátoldalán feliratozással és kézi sorszámozással, minimális kopással, d: 19,5 cm