12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm