https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flea Market Number of items: 610
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2404681
11995
404
0
1600
Flea Market
Other collectibles
Régi villanyborotva, tartozékaival, dobozában.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2404693
11996
404
0
4000
Flea Market
Other collectibles
Rheinmetall írógép, dobozában, fedlap nélkül. Magyar billentyűzettel, működő, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2404380
11997
404
0
1600
Flea Market
Other collectibles
Maped kétlyukú lyukasztó, 60-70 lap, fém és műanyag, kopásokkal, 20,5x12,5x17 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2228122
11998
404
0
1200
Flea Market
Other collectibles
Kovácsoltvas asztali olvasólámpa. Működik. 25 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2404684
11999
404
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Rowenta hajszárító, működő állapotban 20 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2471706
12000
404
0
1800
Flea Market
Other collectibles
Fortune Cup (Jövendőmondó, szerencse hozó csésze) 2 db, dekoratív fa dobozban, angol leírással és egy kis zacskó szemes kávéval. Jelzett. Hibátlan. Doboz mérete: 23x16x15cm
Starting price:
1 800 HUF
2418497
12001
404
0
1600
Flea Market
Other collectibles
Panasonic és T-Com Sinus 700 vezeték nélküli asztali telefonok, nem kipróbált, használt állapotban
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2418448
12002
404
0
1400
Flea Market
Other collectibles
2 db bajor festett viasz falra akasztható dísz, virágcsokor és ecetfa, 12,5x6,5 cm és d: 9,5 cm
Starting price:
1 400 HUF
2474863
12003
404
0
2600
Flea Market
Other collectibles
Petit Fours papírdoboz sok aprósággal, gyűjtőkártyákkal, pomponok, fapohár, füstölő, falatkaszúró, kulcstartó, stb.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2147448
12007
404
0
30000
Flea Market
Other collectibles
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
2411900
12008
404
0
2000
Flea Market
Other collectibles
Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2316688
12009
404
0
1000
Flea Market
Other collectibles
Tritace bőr hatású falióra d: 17 cm, Bólyai bőr plakett d: 10 cm, porcelán, fenyő formájú tálka 11 cm. Mind új állapotban, eredeti csomagolásban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment