Printed Materials Number of items: 211
2495447
14172
404
Printed Materials
Other collectibles
1983 Retró zsebnaptár akt leporellóval, műbőr tokban, újszerű állapot
1 000 HUF
2493672
14173
404
Printed Materials
Other collectibles
Puskás Ferenccel és az Aranycsapattal kapcsolatos tétel: Moldova György: A Puskás-ügy (Bp., 1984, Magvető, kissé sérült borítóval) + 2 db Puskás Ferenc (1927-2006) halálának alkalmából kiadott emléklap + 3 db későbbi nagyítás az Aranycsapatról készült korabeli fotóról + 4 db az Aranycsapat tagjainak találkozójáról készült fotó (Raduly József, Buzánszky Jenő, Grosics Gyula), hátoldalukon feliratozv...
1 600 HUF
2492031
14174
404
Printed Materials
Other collectibles
1984 Helényi Tibor (1946-2014): A Jedi visszatér (A Csillagok háborúja VI.) illusztrációjával díszített órarend szép állapotban 25x17 cm
20 000 HUF
2492548
14175
404
Printed Materials
Other collectibles
1985 Trabant 601 üzemeltetési útmutatója
1 000 HUF
2416414
14176
404
Printed Materials
Other collectibles
cca 1985 The A-team hologramos matrica, bontatlan csomagolásban
2418046
14177
404
Printed Materials
Other collectibles
cca 1985 Trabant 601-es gépkocsi javítási könyvének korabeli másolata. Egészvászon kötésben.
2495427
14178
404
Printed Materials
Other collectibles
Barta Gábor: Erdély. H.n., 1989, Progresszió GT, 54+2 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé kopott borítóval. + Székely Himnusz, merített papír, falra akasztható, 29x21 cm
1 000 HUF
2495047
14179
404
Printed Materials
Other collectibles
cca 1990 Beatrice koncert plakát KEK. Hajtva 41x29 cm
2 000 HUF
2463028
14180
404
Printed Materials
Other collectibles
1991 Őshonosság, a Magyar Adorján Baráti Kör időszaki tájékoztatója, tűzött papírkötés, 18 p.
1 000 HUF
2467329
14181
404
Printed Materials
Other collectibles
1992 A Térképvilág c. újság 4 példánya
1 000 HUF
2430919
14182
404
Printed Materials
Other collectibles
1992 Szász Endre alkotásainak nyomtatott verzióját tartalmazó nagyméretű falinaptár, Ganz Gépgyár Bp. részére. Hiányos, december hónap hiányzik. Néhány dátum felett tollas jelöléssel. 43x43 cm
1 000 HUF
2494115
14183
404
Printed Materials
Other collectibles
1994 Egypt in Hungarian Pictures - Selection from the Litographs of Iván Forray and Károly Lajos Libay (1842-1860). Vác, 1994, Nalors Ltd. [Nalors Grafika Kft.] Címlap + 7 szöveges lap (bevezető 3 nyelven) + 20 lap reprint nyomat. Bajkay Éva művészettörténész bevezető szövegével, arab, angol és magyar nyelven. A képek angol és arab nyelven feliratozva. Lapméret: 50×35 cm. Kiadói mappa (?) nélkül, ...
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035