Printed Materials Number of items: 211
2494283
14075
404
Printed Materials
Other collectibles
1934 Gyógyszerész zsebnaptár a magyarországi gyógyszertárak és tulajdonosaik részletes listájával, reklámokkal, szép állapotban, 487p
6 000 HUF
2492324
14076
404
3200
Printed Materials
Other collectibles
1934 Magyarország évkönyve. 1934. Szerk.: Béry László, Kun Andor. Bp., 1934., Stádium, 443 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
3 200 HUF
2493682
14077
404
Printed Materials
Other collectibles
8 000 HUF
2493252
14078
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 A Székelység 2 száma: IV. évf. 3. és 8. sz., 1935. márc.-aug., szerk.: Szépvizi Balás Béla, 48+40 p., fekete-fehér képekkel illusztrálva, sérült, foltos kiadói papírkötés
1 200 HUF
2480886
14079
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 Meghívó a Magyar Királyi Erzsébet Tudományegyetem tanácsának nyilvános ülésére, melyen Dr. Hóman Bálint (1885-1951) vallás- és közoktatásügyi minisztert a bölcsészettudományok tiszteletbeli doktorává avatták
3 000 HUF
2402396
14080
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 Bp., A Közforgalmú Autóbuszvállalatok Alkalmazottainak Országos Nemzeti Szövetségének alapszabályai, 18p
1 000 HUF
2479318
14081
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 Kolozsvár (Cluj), gróf Bethlen Pál volt főispán, a Szent István-rend lovagja gyászjelentése
2 000 HUF
2479319
14082
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 Kolozsvár (Cluj), Kovács Dezső volt református kollégiumi igazgató és tanár, az Erdélyi Irodalmi Társaság tiszteletbeli elnöke gyászjelentése
1 200 HUF
2493237
14083
404
Printed Materials
Other collectibles
1935-1938 Erdélyi Helikon 3 száma: VIII. évf. 10. sz., IX. évf. 3. sz., XI. évf. 9. sz. Szerk.: Kós Károly. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, sérült, foltos gerinccel és borítóval, az egyik borító elvált a kötéstől.
3 000 HUF
2496278
14084
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 A nő kankó gyógyítása, különös tekintettel a "Bisteril" alkalmazására. Írta: Dr. Bobory Béla. Különlenyomat a Bőrgyógyászati, Urologiai és Venerologiai Szemle 1935. ápr. 4. számából. Bp., Egyesült kő-, könyvnyomda, könyv- és lapkiadó Rt., 4 p., hajtásnyommal
1 200 HUF
2497946
14085
404
Printed Materials
Other collectibles
1935 Mávaut Budapest-Esztergom autóbusz menetrend
1 000 HUF
2345064
14086
404
Printed Materials
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035