8 000 HUF
XX. századi grafikák a Szépművészeti Múzeum gyűjteményéből. Bp., 1981, Népművelési Propaganda Iroda. 20 db ofszet nyomat, többe közt Pablo Picasso, Moholy-Nagy László. Forbáth Alfréd, Huszár Vilmos müveinek reprodukcióival. Kiadói kissé kopott papír mappában. Lapméret: 28x20 cm