3 000 HUF
Giovanni Antonio Boltraffio (1467-1516) festménye után, Carl Eduard Büchel (1835-1903) metszése: Mária gyermekével, 1874. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszetet alatt nyomtatva. Foltos. Nyomtatta Kaeser Bécsben. Eredetije az orsz. képtár tulajdona (Szépművészeti Múzeum). Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×20,5 cm