3 400 HUF
cca 1830 Franz Sales Lochbihler (1777-1854) festménye után metszette Ehrenreich Sándor Ádám (1784-1852): Révai Miklós (1750-1807) nyelvész, egyetemi tanár portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 16,5x11,5 cm