10664. 404. Closed Online auction Engravings
5 000 HUF
0 HUF
cca 1860-65: Rózsa Sándor Kufsteinban. Litográfia, papír, jelzés nélkül, C. Lanzedelli, Bécs kiadása, üvegezett fa keretben, lap széle kissé sérült, 31×23 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf