cca 1850-60 Julius Lange (1817-1878) - Franz Hablitschek (1824-1867): Schloss Ambras bei Innsbruck (Tyrol), acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 11x16 cm./ cca 1850 Julius Lange (1817-1878) - Franz Hablitschek (1824-1867): Schloss Ambras bei Innsbruck (Tyrol), steel engraving on paper, framed, 11x16 cm.
cca 1850-60: Die-Dardanellen-Einfahrt (Dardanellák bejárata), acélmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, lapon apró foltokkal, 11x16 cm./
Reznicek, Ferdinand von (1869-1909): Kommitoskop, 1904-11 körül. Szecessziós színes nyomat, papír, Reznicek Galante Welt c. munkájából, 32,5x22,5 cm, üvegezett fa keretben
2 db metszet/nyomat: Edward Killingworth Johnson (1825-1896) festménye után: Rivals (riválisok), 1880-1900 körül. Litográfia, papír, fa keretben, 30x21,5 cm + Lorenzi (?-?): Le premier coup de feu (női vadász első lövése), 1925. Ofszet, papír, újság borító illusztrációja, üvegezett fa keretben, 30x21,5 cm
cca 1900 Fritz Neumann (?-?) festménye után: A kintschoui csata az orosz-japán háborúban (Battle of Kintschou). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, üvegezett fa keretben, 32x41 cm
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906): 6 db erotikus illusztráció. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Paszpartuban, védőfóliában. Különböző méretben, kb. 13,5x18,5 és 15x17 cm között.
Touzé, Jacques Louis (1747-1809); Duflos, Pierre (1742-1816): Szelepcsényi György (1595-1685) esztergomi érsek portréja, 1787 körül. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 27×16 cm
Touzé, Jacques Louis (1747-1809); Duflos, Pierre (1742-1816): Verancsics Antal (1504-1573) királyi helytartó, római katolikus főpap, pécsi megyés püspök portréja, 1787 körül. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 27×16 cm