https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 244
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2460053
10348
404
0
180000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Perlmutter Izsáknak tulajdonítva: Piknikezők az erdőben. Olaj, karton, jelzett, 46×35 cm keretben, hátoldalán egy Magyar Nemzeti Galéria bírálat címkével (224/1964), Bírálati leírás: Alkotó: Perlmutter Izsák, Műcím: Erdei jelenet, Technika: olaj/karton, Méret:45x35 cm, Bírálat: Perlmutter Izsák jelzett képe, közepes kvalitású. Garancia nélkül!
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
2492746
10349
404
0
50000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Jelzés nélkül, feltehetően 1910-30 körül működött (magyar?) festő alkotása: Játszó gyerekek. Olaj, vászon, korabeli fa keretben, 40×50 cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
2492772
10350
404
0
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2495618
10351
404
0
40000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm
Starting price:
40 000 HUF
2491545
10352
404
0
12000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
Starting price:
12 000 HUF
2491989
10353
404
0
9000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Olvashatatlan jelzéssel, XIX sz. végén/XX. elején működött festő alkotása: Női portré, 1899. Szén, kréta, papír. Sérült 57,5×40,5 cm
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
2495042
10354
404
0
9000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Ebenspanger (?) jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír., lapon apró foltokkal. Régi, kissé kopott fa keretben. 20x29 cm
Starting price:
9 000 HUF
2474190
10355
404
0
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női portré, 1976. Olaj, vászon. Fa keretben. 65x53 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2474210
10356
404
0
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
2495606
10357
404
0
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
Starting price:
19 000 HUF
2453683
10358
404
0
80000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
S. Damms jelzéssel: Holland kikötő. Olaj, vászon. 60x90cm, szép keretben.
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2493361
10359
404
0
18000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
1
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment