10357.
404. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
19 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm