10358.
404. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
80 000 HUF
207,25 EUR, 228,57 USD
S. Damms jelzéssel: Holland kikötő. Olaj, vászon. 60x90cm, szép keretben.