10492.
404. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Vasné jelzéssel: Naplemente, tevék, pálmafák... Olaj, karton, kissé deformált. Kissé kopott, dekoratív fa keretben. 40x62 cm