7 000 HUF
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955), 4 db fametszet: Szeged, Keresztelő Kápolna; Miskolc, Avasi torony; Zsámbék, templomrom; Sopron, Bencések temploma; Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, mind egy kartonra ragasztva. Feltehetően az 1935-ben megjelent Gáborjáni Szabó Kálmán: A magyar kultúra tűzhelyei c. kiadványból. Karton széle sérült. 13×10 és 16x10 cm közötti méretben