7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Szász Endre (1926-2003): Anya gyermekével, 1966. Golyóstoll, papír. Jelezve középen lent (?). Lap kissé sérült (hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, felső része kissé foltos). Paszpartuban. 16×10 cm.