10242. 404. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Sielő. Tempera, papír, jelzett, lap széle sérült, 49,5x59,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert