120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Fischer díszkancsó-pár. Formába öntött porcelánfajansz, dupla falú áttört díszítéssel. Felületén kidomborodó, áttört medalionok és színes zománccal festett keleties virágdekor. Talpperemeken tűzrepedés, néhány részén, apró restaurálás és lepattanás, egyiken egy közepes lepattanás (1x2cm). Alján jelzett: masszába nyomott Hungary Fischer J. Budapest és 630 formaszám. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. m: 32 cm