11405. 404. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
8 db Meisseni porcelán süteményes tányérok, kis tányérok. Máz alatti kék festés, kétféle jelzéssel, sérült, kopott, mázrepedt. d: 19 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras