Chinaware / Porcelain Number of items: 363
2497007
11183
404
Other collectibles
Zsolnay Sinkó András terv, Egyes róka (Természet után, "kertben") (1935) 10x18cm, eozinmázas porcelánfajansz, jelzett, apró mázrepedésekkel.
20 000 HUF
2490805
11184
404
60000
Other collectibles
Zsolnay fali dísztányér pár. Színesen festett porcelán. Öblében hortenzia virágcsokor. Festette: Kincse Judit. Jelzett. Hibátlan. d: 40 cm
60 000 HUF
2493374
11185
404
Other collectibles
Antik Herendi Eszterházy mintás váza, Jelzett: máz feletti kézzel festett herendi jelzés és datált, 1857. Korának megfelelő állapotban. m: 18 cm. "Az Esterházy család Herend egyik első arisztokrata támogatója volt. Az Esterházy-minta a ,,kínaizáló" porcelánokról kapta nevét. Minden valószínűség szerint Gróf Esterházy József szentpétervári útjáról hozott magával kínai porcelánokat. Ezeket a mintákat először az Esterházy Miklós pápai kastélyának fogadótermébe készülő óriás méretű porcelánvázákra festették. A rozsda- illetve téglavörös alapra fehérrel festett finom ornamentika kis virágokat, kínai betűket, illetve mocsári zsurlót vonultat fel. A minták inverze is gyakran előfordul az edények belsejében."
8 000 HUF
2490796
11186
404
40000
Other collectibles
40 000 HUF
2497464
11187
404
70000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan.
70 000 HUF
2494006
11188
404
38000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 46×23 cm, m:13 cm
38 000 HUF
2493674
11189
404
34000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás hármas kínálótál, szív alakú fogóval. Kézzel festett porcelán, erősen kopott, jelzett, d: 33 cm.
34 000 HUF
2493989
11190
404
Other collectibles
Herendi Viktória mintás kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m:17 cm
20 000 HUF
2493994
11191
404
Other collectibles
Herendi Viktória mintás kagylós kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, 21×22 cm
16 000 HUF
2491617
11192
404
14000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 15 cm.
14 000 HUF
2497463
11193
404
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott 18x14 cm
8 000 HUF
2495514
11194
404
Other collectibles
Herendi Viktória mintás porcleán cipő. Kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, . 10 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035