Maps Number of items: 80
2501195
13377
405
Maps
Other collectibles
cca 1900 Krassó-Szörény vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
1 200 HUF
2348914
13378
405
Maps
Other collectibles
1967 Magyarország vasúti térképe, hátoldalán a külföldi összeköttetések hálózatával, 40,5x64 cm 2501193
13379
405
Maps
Other collectibles
cca 1900 Bács-Bodrog vármegye térképe. Kis szakadással. Kogutowitz Manó. 34x42 cm
1 200 HUF
2499085
13380
405
Maps
Other collectibles
1927 Börzsönyi-hegység. Kirándulók térképe 3. szám. 1 : 50.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva 74,5x56,5 cm
3 000 HUF
2499083
13381
405
Maps
Other collectibles
1928 Budai hegyek kiránduló térképe. Kirándulók térképe 1. sz., 1:37500, Bp. M. Kir. Állami Térképészet, , 69x49 cm.
2 600 HUF
2499082
13382
405
Maps
Other collectibles
1928 Vértes hegység, Kirándulók térképe 15. sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, 76,5x64,5 cm Ragasztott
2 600 HUF
2254670
13383
405
Maps
Other collectibles
Budapest Virányos-Zugliget-Tündérhegy-Pozonyi-hegy részét bemutató vászontérkép, 48×40 cm
5 000 HUF
2500491
13384
405
Maps
Other collectibles
cca 1912 Bereg és Ugocsa vármegyék térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 425.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtva, kissé sérült, ragasztott, 42,5x33 cm
1 000 HUF
2500464
13385
405
Maps
Other collectibles
cca 1900-1910 Umgebung von Budapest / Budapest és környékének térképe, 1 : 200.000, K.u.k. Militärgeograpisches Institut, hajtva, kis sérülésekkel, foltokkal, 65x49 cm
1 400 HUF
2500772
13386
405
Maps
Other collectibles
1915 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet, 64 p. + 5 térkép (ebből 4 sérült/hiányos). Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
1 000 HUF
2473812
13387
405
Maps
Other collectibles
cca 1910 Budapest Székesfőváros legújabb térképe utcajegyzékkel. Szakadásokkal 60x49 cm
3 000 HUF
2472375
13388
405
Maps
Other collectibles
5 db magyar város- és megyetérkép: Debrecen, Kőszeg, Dunaújváros, Kecskemét és környéke + Veszprém megye idegenforgalmi térképe The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035