11566. 405. Closed Online auction Watches
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Zsebóra, mechanikus szerkezettel, nem működik, kopott, sérült. d:4,2cm
Photo of the item taken by : tm