17090.
405. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb vendéglátóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt, javított papír védőborítóban.