17085.
405. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Unser Backbuch. Rezeptbuch für die Haushaltbäckerei. Leipzig, 1953, Verlag für die Frau., 128 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papírborítóban.