1 000 HUF
26
A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, rossz állapotban, sérült, hiányos gerincekkel, kopott, sérült borítókkal, több kijáró, talán hiányos táblákkal is, néhol foltos lapokkal is. Nem postázzuk. Csak személyes átvétel!