15737. 405. Closed Online auction Books: History
2 800 HUF
0 HUF
Evlia Cselebi török világutazó magyarországi utazásai. 1660-1664. Bp., 1985, Gondolat, 622+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : nagy_andras