16 000 HUF
Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. (3. kötet kiányzik. Összesen 4 db. Bp.,(1894-1898),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Számos fekete-fehér és színes illusztrációkkal, litografált táblákkal, hasonmás mellékletekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kicsit kopott borítókkal