800 HUF
Lukacs, John: A párviadal. A nyolcvannapos párbaj Churchill és Hitler között. 1940. május 10.-július 31. Ford.: Mészáros Klára. Bp., 1993, Európa, 369+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.