1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások I. köt. (1945-1947.) Bp.,1954, Szikra. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott, kissé foltos borítóval.