15753. 405. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Nagy asszonyok élete. Karriérek. Összegyűjtötte Szikra. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott, sérült borítóval, javított, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor