Rudolf Broby-Johansen: Az öltözködés története. Fordította: G. Beke Margit. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Antonius de Bonfinis: Rerum Ungaricarum Decades. Tomus IV. - Pars I. Decades IV. et dimidia V. Ediderunt J[ózsef] Fógel et B[éla] Iványi et L[ászló] Juhász. Bibliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum. Saeculum XV. Bp., 1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XII+300 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, szép állapotban.
A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, rossz állapotban, sérült, hiányos gerincekkel, kopott, sérült borítókkal, több kijáró, talán hiányos táblákkal is, néhol foltos lapok...
Az Ideiglenes Nemzetgyűlés almanachja 1944-1945. Szerk.: Vida István. Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat I. kötet. Bp.,1994, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Nagy Magdolna: I. Rákóczi György és Borsod vármegye 1644-1648. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltári Füzetek 36. Miskolc, 1998., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1993, Könyvesház Kereskedelmi és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban, intézményi pecséttel, volt levéltári példány.