Books: History Number of items: 162
2503854
15701
405
Books: History
Other collectibles
Kiszely István: Mégis Petőfi. Morvai Ferenc, a Petőfi bizottság elnökének aláírt ajándékozási bejegyzésével Bp., 1993. Extra. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2504132
15702
405
Books: History
Other collectibles
dr. Veress Ferenc + dr. Koleszár László: Az Erdélyi Múzeum egyesület emlékkönyve. Cluj, 1935 Erdélyi Múzeum Egyesület. Kiadói papírkötésben kis sérüléssel, folttal
1 800 HUF
2500678
15703
405
Books: History
Other collectibles
4 db könyv - Bertényi Iván: Kis magyar címertan; Czellár Katalin: Élők, holtak, istenek háza; Zolnay László: A Budai Vár; Csaba György Gábor: Kalandozás az égbolton. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2502268
15704
405
Books: History
Other collectibles
Az én Erdélyem. Domonkos Pál elmondja életét. Életutak 1. Bp., 1988. Vita kiadó. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2499426
15705
405
Books: History
Other collectibles
Markos György: Épül az új világ. Széljegyzetek a Szovjet-Únió új ötéves tervéhez. Dedikált! Bp., é.n. Magyar-Szovjet művelődési Társaság. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
1 000 HUF
2503162
15706
405
Books: History
Other collectibles
2 800 HUF
2502948
15707
405
Books: History
Other collectibles
2 000 HUF
2498579
15708
405
Books: History
Other collectibles
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-III. köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése.
2 800 HUF
2423336
15709
405
Books: History
Other collectibles
Egry Irén: Deák Ferenc. Történeti arckép. Budapest, 1941, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott gerinccel. 2503373
15710
405
Books: History
Other collectibles
Dömötör Tekla (szerk.): Germán, Kelta regék és mondák. Bp., 1976. Móra. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
1 000 HUF
2499431
15711
405
Books: History
Other collectibles
Boldizsár Iván: Miroir de la Hongrie. Kassovits Endrének dedikált! Bp., 1943. Danubia. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2501891
15712
405
Books: History
Other collectibles
Gróf László: Carta Hungarica. Térképgyűjtemény (1540-1841). Bp., 1988, Inter Press. Fekete-fehér képekkel és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035