Books: Minibooks Number of items: 18
2504958
17333
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Horváth János: Tipográfiai tervezés. 1-2. köt. Bp., 1974., Franklin-Nyomdaipari Szakközépiskola. Kiadói egészvászon-kötések. Kereskedelmi forgalomba nem került. Vizsgamunka.
3 000 HUF
2504947
17334
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban, kísérőtanulmánnyal.
2 600 HUF
2504137
17335
405
Books: Minibooks
Other collectibles
A flamand hóráskönyv. Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött gent-brüggei kódex hasonmás kiadása. Bp., 1986, Helikon (Kner-ny.), 219+3 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés,kiadói papírtokban, kísérőtanulmány nélkül, jó állapotban.
2 400 HUF
2504971
17336
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Pathelin Péter prókátor. Ford.: Illyés Gyula. Kass János illusztrálta. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
1 000 HUF
2505021
17337
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Italo Calvino: Olasz népmesék. - - feldolgozásában. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott félbőr-kötés. Számozott (900/405.) példány.
1 000 HUF
2505036
17338
405
Books: Minibooks
Other collectibles
1982 Varázsos Évszakok. BUÉK 1982. Vál.: Altay Zsuzsa. Saphier Herbert fotóival. Bp., 1982., Nyomdaipari Grafikai Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2505055
17339
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Rendületlenül. Visszapillantás négy évtized küzdelmeire. Pécs, 1984. Szerk.: Báling József, Lombosi Jenő, Mitzki Ervin. A Dunántúli Napló Zsebkönyvtára. Pécs, 1979., Pécsi Szikra Nyomda. Kiadói papírkötés. Megjelent XXXIV. magyar bányásznap tiszteletére.
1 000 HUF
2505045
17340
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Francia - magyar miniszótár, és Magyar - német miniszótár. Bp., 1977-1978., Terra. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik borító sarkán kis gyűrődéssel és a gerincén kis sérüléssel, folttal.
1 200 HUF
2504965
17341
405
Books: Minibooks
Other collectibles
László Péter: Bemutatjuk Veszprémet. Veszprém, 1989., (Pannon-ny.) Kiadói műbőr-kötés. 48. számú számozott példány.
1 000 HUF
2505030
17342
405
Books: Minibooks
Other collectibles
A honfoglalás. Megjelent az MNVK Szabályzatszerkesztő és Koordinációs Osztály gondozásában, Feszty Árpád halálának 65. évfordulója alkalmából. Bp., 1979., HM Központi Nyomdája. Kiadói aranyozott velúr-kötés. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
2 000 HUF
2504978
17343
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Octavio Paz: Napköve. Ford.: Somlyó György. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben. Számozott (650/439.) példány.
1 400 HUF
2504986
17344
405
Books: Minibooks
Other collectibles
Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., 1957, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035