Gyógyszerkönyv - Pharmacopoea Austriaco-Provincialis emendata Viennae, 1794. Christian Frideric Wappler. VIII+195 p. Korabeli keménytáblás papírkötésben. Utolsó lap hiányzik használt, megviselt állapotban. Benne gyógyszerészek írt és pecsételt tulajdonosi bejegyzéseivel
Dr. Georg Seidlitz: Fauna transsylvanica: Die kaefer (Coleoptera) Siebenbürgens. von - -. Königsberg, 1891. Jartimgscje Verlagsdruckerei, 12+LVI+914+1 p.+1 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, 3 lap kijár.
[Steidele, Raphael Johann] Steidele János: Magyar bábamesterség. H.n., 2010, Ventus Commerce. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Az 1777-es bécsi kiadás reprint kiadása.
Vilcinskas, Andreas: 1000 hal. Ford.: Dr. Forró László. Pécs, 2006, Alexandra, 384 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Zimmermann Gusztáv: A kanárimadár természetrajza, ápolása és betegségei. Bp., 1943. M. kir. Term tud Társ. . Kopott borítóval, szétvált, a borítón több szakadással. 140p. Ritka!
Szenthelyi-Molnár István: Az édesanya és a gyermek szolgálata. Katolikus szülésznők, anya- és csecsemővédőnők könyve. Szeged, 1938, Árpád Nyomda és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, Bozó grafikájával, szép állapotban.